KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11244068
nr 1124 4068
Christian Björn Larsen (1931-1993), figurkomposition, signerad och daterad 67, ramens innermått: 27x41
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:18:05
100 kr
150 kr